Aby rozwój dzieci przebiegał harmonijnie i prawidłowo w naszym zespole są specjaliści z różnych dziedzin nauki. Wśród nas jest psycholog dziecięcy, logopeda, pedagog specjalny. Pracują w pełnym wymiarze czasu, ponieważ uważamy, że tylko w takich warunkach jest możliwa kompleksowa obserwacja, pozwalająca zauważyć ewentualne nieprawidłowości. Prowadzimy konsultacje dla rodziców, dbamy aby nawet najmniejszy powód do niepokoju był jak najszybciej przepracowany.

Dodatkowo raz w tygodniu mamy zajęcia z wykwalifikowanym fizjoterapeutą, który dba o prawidłowy rozwój ruchowy naszych Maluchów. 

Raz na dwa miesiące odwiedza nas dentysta, który przeprowadza fluoryzacje (specjalnym preparatem przeznaczonym dla dzieci do lat 3) oraz przegląd ząbków. Dzięki tym wizytom nasze Maluchy nie boją się dentysty, a Rodzice oszczędzają czas i nerwy ;)

O wyżywienie dzieci dba profesjonalna firma kateringowa, która przygotowuje zbilansowane posiłki dla dzieci w wieku do lat 3. W naszym manu królują warzywa i owoce, kasze, ryby i białe mięso. Nie dajemy dzieciom słodyczy. Respektujemy wszelkiego rodzaju diety, takie jak bez mleczna, bez jajeczna, układamy menu według wymagań małych alergików ;) Podejmujemy nawet największe wyzwania w żywieniu dzieci z ograniczoną dietą.

żłobek Białołęka

Angelika Makuchowska

Od kilku lat praca z najmłodszymi daje mi możliwość robienia tego, co lubię. Aby lepiej zrozumieć potrzeby małych podopiecznych oraz wspomagać ich codzienny rozwój, ukończyłam szkolenie dla opiekuna w żłobku i klubie malucha, a także kurs z zakresu psychologii rozwojowej, pedagogiki zabawy i pedagogiki społeczno - opiekuńczej. W pracy z dziećmi kieruję się przede wszystkim sercem i troską o ich prawidłowy rozwój, cieszy mnie wspólne odkrywanie tego co nowe i nieznane, obserwowanie postępów w rozwoju i zdobywaniu nowych umiejętności. Aby pobudzić w dzieciach zdolność do twórczego i kreatywnego myślenia zdobyłam certyfikat Animatora Zabaw Dziecięcych oraz Animacji Teatralnej. Cechuje mnie spokój, cierpliwość oraz zaangażowanie w powierzone mi obowiązki. Staram się być zawsze życzliwa, uśmiechnięta i pełna optymizmu.

żłobek Białołęka

Gracjana Górska

Jestem absolwentką Akademii Humanistycznej na której zdobyłam tytuł magistra Historii. Zdobyłam również tytuł Logopedy na studiach podyplomowych. Podczas nauki na studiach magisterskich jak i podyplomowych odbyłam praktyki w szkołach i poradniach psychologicznych, tak więc posiadam udokumentowane doświadczenie w opiece nad dziećmi. Ostatnie lata poświęciłam dokształcaniu się, odbyłam wiele kursów i szkoleń dotyczących rozwoju dziecka. Posiadam sześcioletni staż pracy w żłobku na stanowisku opiekun dydaktyczno-wychowawczy. Swoją pracę wykonuję sumiennie i profesjonalnie. Jestem osobą uczciwą i troskliwą. Ponieważ jestem otwarta i komunikatywna szybko nawiązuję bardzo dobry kontakt z dziećmi. Mam niespożyte pokłady energii i pomysłów na uatrakcyjnienie zajęć jakie proponuję naszym dzieciom w żłobku. Zawsze jestem bardzo pozytywnie oceniana przez rodziców moich podopiecznych.

opieka nad dzieckiem Białołęka

Anna Zacheja

w trakcie...
żłobek Bródno

Kaja Szymczyk

Jestem studentką na kierunku - pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam poprzez 3-letnią prace w żłobku. W czasach kiedy uczęszczałam do liceum odbywałam wolontariat w żłobku, dzięki któremu zdecydowałam o wyborze studiów na kierunku pedagogicznym. Zajmowałam się dziećmi w różnym przedziale wiekowym, dzięki czemu zdobyłam doświadczenie w opiece nad najmłodszymi poznając ich potrzeby. Zdobyłam certyfikat Animatora Zabaw Dziecięcych co pogłębiło moją kreatywność w pracy z dziećmi. Cechuje mnie duża cierpliwość i miłość do dzieci. Lubię rozwijać u dzieci ciekawość świata poprzez zabawę.

żłobek Targówek

Katarzyna Pawlik

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku pedagogika niepełnosprawnych intelektualnie oraz pedagogika wczesnoszkolna. Swoją przyszłość zawodową od zawsze wiązałam z pracą dydaktyczno - wychowawczą. Z Domem Rozwoju Malucha współpracuję od ponad sześciu lat. Swoje kompetencje zawodowe rozwijałam również podczas licznych praktyk i stażów zawodowych w placówkach oświatowych na terenie całej  Warszawy. Posiadam rozległą wiedzę z zakresu wszechstronnej stymulacji procesów rozwojowych małych dzieci oraz ich diagnozy i oceny. Jestem osobą komunikatywną, otwartą, ambitną i pełną zapału do pracy. Chętnie uczę się nowych rzeczy. Dlatego też szybko nawiązuję kontakt z dziećmi. Na każdym kroku staram się, aby moi mali podopieczni  mogli swobodnie rozwijać się w poczuciu bezpieczeństwa i radości. Tak aby przygoda ze żłobkiem była dla nich ciekawym i przyjemnym doświadczeniem. Wszechstronny rozwój w zgodzie z i indywidualnymi predyspozycjami  każdego dziecka to nadrzędny cel wszystkich moich działań. Nic nie sprawia mi większej radości niż obserwowanie ich  codziennych postępów i sukcesów oraz świadomość, że wspieram  ich w rozwoju samodzielności i niezależności na przyszłość.

żłobek targówek

Ania Gosiewska

W trakcie...

Dom rozwoju malucha Promyczek
ul. Białołęcka 259
03-253 Warszawa

Poniedziałek - Piatek
07:00 - 18:00